Trochę o mnie

Anna Sienkiewicz

Fotograf Ślubny

 

Każde moje zdjęcia ślubne są inne – czasem dynamiczne, czasem nastrojowe, a czasem wypełnione Waszymi przyjaciółmi i gwarem rodziny. Ślub to wydarzenie, którego nie da się powtórzyć. Nie ma czasu na duble, a scenariusz może zmienić się w każdej chwili. Jest wyzwanie, jest adrenalina i jest ten ulotny ułamek sekundy, dźwięk spustu migawki i uczucie że to jest właśnie to.

Fotografując śluby miałam okazje pstrykać w wielu miejscach w Polsce. Głównie fotografuję na Podlasiu. To nie zwykłe miejsce. A plenery na Podlasiu to po prostu miód na serce. Ale nie mam utartego szablonu, według którego pracuję. Lubię wyzwania, nowe miejsca, uwielbiam kameralne plenerowe śluby, ale świetnie czuję się też na eleganckich przyjęciach. Kocham proste, ponadczasowe i pełne emocji obrazy ale jestem otwarta na fotograficzne eksperymenty.

Nie było by mnie gdyby nie Wy-Nowożeńcy. Mam szczęście do ludzi. Trafiają do mnie nietuzinkowi nowożeńcy o niesamowitych osobowościach, zainteresowaniach i pomysłach na siebie i życie. Ponad 10-letnie doświadczenie w reportażu ślubnym, dało mi spore doświadczenie techniczne i umiejętność radzenia sobie w każdej sytuacji.